Originalios dovanos – galimybė nustebinti artimą

Kad ir kokia šventė artėja link jūsų – jei ji reikalauja, kad kitam  asmeniui įteiktumėte dovaną skirkite tam šiek tiek savo brangaus laiko. Mano manymu, jau geriau nedovanoti nieko, negu nupirkti bet kokią smulkmeną. Tai padarydami parodysite, kad nieko nežinote apie žmogų, kurį sveikinate ir tuo pačiu stengiatės paprasčiausiai jam atsikišti nereikalingomis dovanomis. Originalios dovanos – tikras išsigelbėjimas. Jei turite idėjų – visos jūsų problemos gali būti išsprendžiamos labai paprastai. O jei mintys vis šuoliuoja nesustodamos ir nerasdamos gero varianto – tuomet belieka pasikliauti išmaniojo interneto paslaugomis.

  • Dovanokite daiktus namams, kurie yra tikrai praktiški ir kiekvienas apsidžiaugtų juos gavęs. Tačiau neįteikite jų taip paprasta, o šalia kiekvieno daikto padėkite kortelę su užrašu, kam šis daiktas žmogui gali būti naudingas ir reikalingas. Pavyzdžiui, samtis – kad išsemtų visas problemas, kibiras – kad jame būtų galima laikyti pasaulio problemas ir taip toliau.
  • Padovanokite paprastų žalumų sėklų pakelį. Kartu su juo kokį nors dailų indelį, kuriame būtų galima auginti žalumynus. Taip žmogus gaus kažką gyvą, kas kels jam nuotaiką. taip pat galite padovanoti mini akvariumą ir kartu jame plaukiojančią žuvelę.
  • Originalu, kai žmogus gauna kokias nors mozaikas ar dėliones. Tai labai puiki dovana, kadangi dažniausiai bendra veikla suartina ir gavėją ir dovanotoją. Nustebinti artimą žmogų yra labai paprasta, tik reikia sugalvoti pačius nuotaikingiausius būdus.
  • Į stiklainiuką sudėkite skanumynus ir juos užvakuokite. Šalia padėkite raštelį, kuriame bus parašyta: Atidaryti tik ekstra atveju. Taip galėsite ir maloniai nustebinti, nes ypač tokias dovanas dievina smaližiai ir tuo pačiu prajuokinti, kadangi tai labai originali dovana. Svarbiausia, kad dangtelis nebūtų paprasčiausiai uždėtas, o užvakuotas. taip reikės jėgos, kurią turėtų sukelti didelis noras, siekiant stiklainiuką atidaryti.

Originalių dovanų pasirinkimas internete yra labai platus, tad kiekvienas, kuris nori šiek tiek nudžiuginti savo mylimą žmogų – gali rasti labai daug šaunių idėjų.  Nebijokite dovanoti ką nors labai ekstremalaus ir kardinalaus. Juk tai kas stebina – visada yra gerai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *