Individuali įmonė: savo svajonių link

Individuali įmonė – tai tokia verslo rūšis, kurią valdo privatusis juridinis asmuo. Reikia skirti įmonių rūšis, prieš ruošiantis įsteigti savąją. Individualios įmonės steigimas nėra sudėtingas procesas. Ypač, jei visus žingsnelius atliksite internetu. Tuomet nesugaišite daug laiko ir virtualioje erdvėe radę visą jums reikalingą informaciją būsite pasiruošęs įžengti į Lietuvos rinkos pasaulį. Vis didėjančių verslininkų gretos tėvynėje rodo, kad mūsų šalis gana noriai sutinka verslininkus. Tiek užsieniečius, tiek lietuvius. Puiku, kadangi neatsižvelgiant į tai, kas yra parašyta jūsų pase, turite galimybę realizuoti visas idėjas, kurias ilgai nešiojotės savo galvoje.

Jei teiksite paraišką siekiant įsteigti naują įmonę internetu – sutaupysite nemažai laiko. Daugumą dokumentų galima paprasčiausiai atskanuoti ir įkelti į virtualią erdvę. Štai keliaujant pas notarą – visas kopijas tuirte visada turėti su savimi. Pirmojo verslo kūrėjai labai dažnai susiduria su durų varstymu, kadangi nežino, ko gali prireikti. Jei manote, kad neturite pakankamai žinių, kad galėtumėte gana greitai įsteigti įmonę  – paprasčiausiai kreipkitės į profesionalus, kurie už nedidelę sumą sutvarkys visus reikalingus popierius. Kodėl apsimoka? Nes jie tai padarys labai greitai ir tikrai nepraleis net ir pačio mažiausio kabliuko, kuris gali koreguoti pačios įmonės gyvavimą ar problemų sprendimą.

Visgi, jei nusprendėte, kad norite pats keliauti pas notarą ir tvarkytis savo dokumentus  – pateikiama sąrašą, kuriuos popierius privalote turėti keliaudamas pas jį.

  • Prašymas, kurio pagrindinis tikslas įregistruoti asmenį norintį įsteigti individualią įmonę.
  • Įmonės nuostatai. Juose turi būti pavadinimas, adresas, akcininkai, minimalus užstatas ir panaši informacija, be kurios neturėsite teisės įmonės įsteigti. Taigi, kaip supratote, pirma reikia patalpų, kad galėtume apskritai įregistruoti savo vardų įmonę.
  • Dokumentai, kuriuose pažymima, kad elgiatės pagal Lietuvos Respublikos įstatymus ir atitinkate visas normas, kurios teikiamos siekiant tapti įmonės savininku.

Įsteigti individualią veiklą kainuoja nuo 500 litų. Žinoma, kaina gali tiek didėti, tiek mažėti atsižvelgiant į visus aspektus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *