Ar greitasis kreditas jums tarnauja?

Reikia pinigų naujai suknelei? Prašom. O gal norite keliauti atostogauti? Kodėl gi ne – keliaukite. Pasiskolinti dar niekada nebuvo taip paprasta – nuolat akcentuoja greitųjų kreditų įmonės. Na, o visuomenė visiškai jais pasitikėdama mielai skolinasi per daug nesusimąstydami apie tai, jog pinigus reikės grąžinti. Sunkmečiu Lietuvoje bankas labai daug atmetė prašymų dėl pasiskolinimo. Nedavė bankas duos kitos įmonės. O šie žodžiai ne iš piršto laužti – ištiesų nemaža dalis tautiečių yra pasinaudoję greitojo kredito įmonių paslaugomis. Ar jie liko patenkinti ir ar nesigaili, čia jau turėtume daryti atskirą tyrimą. Paskolų gavimas yra labai paprastas procesas. Norint gauti pinigėlių, kurie gali būti išsigelbėjimo ratas vandenyne, tereikia atitikti kelis minimalius kriterijus ir pinigėliai jau jūsų kišenėje.

  1. Turite kas mėnesį gauti pastovias pajamas. Dirbančiam žmogui tai yra alga, o pensininkui – pensija.
  2. Turite įtilpti į konkretaus amžiaus intervalus. Kiekviena įmonė pateikia juos skirtingai, tačiau visas vienija, kad asmuo turi būti pilnametis.
  3. Turi neturėti didelių finansinių įsipareigojimų ir švarią mokėjimo istoriją.

Taip pat asmuo negaus kredito, jei neturės aktyvių ir veikiančių elektroninio pašto adreso ir mobilaus telefono bei savo vardu atidarytos banko sąskaitos. Asmuo paimti kredito kito žmogaus vardu neturi teisės. Viskas vykdoma norint įsitikinti, jog žmogus neturi konkrečių įsipareigojimų kitoms kredito įmonėms ar bankams. Kaip jau minėjome, bankai gan nepatikliai žiūri į tokias įmones. Jie netgi skundžiasi, kad prisiskolinę žmonės vėliau keliauja konsultuotis su finansininkais į bankus, taip siekdami sužinoti, ką jiems daryti jei skolos grąžinti nepajėgia. Dėl to įsipiktinę bankai žada daryti perversmą skolinimosi srityse ir bandyti bent kiek suvaržyti kreditus teikiančių įmonių veiklą, juk „pasiskolinti taip paprasta“. O gražinti?

Greitos paskolos yra labai lengvai prieinamos, galbūt todėl žmonės pradeda jomis ne iki galo pasitikėti. Kadangi reikia minimalių duomenų gauti paskolą ir kreditas gaunamas žmonės baiminasi, jog greitai paskolos bus išdavinėjamos ne tiems žmonėms, kurie jo nori arba net nenori. Vis daugiau pasitaiko atvejų, kai dukra pasinaudoja mamos duomenimis ir ima paskolas ar panašiai. Tai rodo nelabai atsakinga kreditų teikiamą darbą. Greitieji kreditai internetu neprašo kažkaip detaliai patvirtinti savo identiteto, tad skolintis gali beveik bet kas beveik bet kieno vardu.

Nepaisant tokių nesusipratimų greitieji kreditai yra gana paplitusi paskola tėvynėje. Tai, jog ji tokia populiari rodo, kad visuomenė yra patenkinta. Į tai irgi verta atsižvelgti, juk žmonės daro taip kaip jiems geriausia. Yra nesklandumų kaip ir kiekvienos paslaugos metu – juk viskas negali būti tobula. Ateityje stengiamasi tokius nesklandumus ištaisyti, tiesa, tuomet kreditą gauti gali būti kiek sunkiau. Bet juk geriau daugiau saugumo ir pasitikėjimo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *